joomla 1.6

YOU`re here:
PROGRES.IN.UA Розвиток Розвиток особистості
Decrease font size  Default font size  Increase font size 
Розвиток особистості
Бабуся-культуристка - чемпіон в 75 років
Рейтинг 4.8 из 5. Голосов: 15

Часи, коли пенсіонер зв'язувався нами із стариком, погано одягненим, самотнім, з трудом вирушаючою на пргулянку людиною, вже давно відійшли до історії. Сьогодні пенсіонер - це особа, яка не тільки дбає про стан свого духу, але також і про своє тіло. Прикладом цього може бути Ернестін Шеппард (Ernestine Shepherd).

Що в цій жінці такого надзвичайного? Погляньте на її знімок і ви відразу вгадаєте.

 

 
Літак, створений своїми руками
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 14

Справжній літак - власними руками. Довести, що це можливо, вирішив пенсіонер з села Василівка Дніпропетровської області. Літальний апарат він збирав багато років, використовуючи все, що було в господарстві. І вийшло! Запаморочливі віражі літак виконувати, звичайно, не може, але здатний набирати висоту і розвивати швидкість до ста вісімдесяти кілометрів на годину.

 

 
Мотодельтаплан - власними руками
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 13Олександр Крупський на його малій Батьківщині - у місті Балаклія,що знаходиться в Харківській області - вважається «диваком». Це пов'язано з тим, що у свої 70 років він продовжує бути активним та сповненим творчого оптимізму, а ще... літає. На мотодельтаплані, який сам же спроектував та виготовив, витративши на цей проект близько 12 тисяч доларів. Таких коштів вистачило б, наприклад, на придбання в Балаклії розкішного будину. Та захоплення дорожче.

 


Авторизація


МультиВход
 

info@progres.in.ua

PROGRES.IN.UA Розвиток Розвиток особистості