joomla 1.6

YOU`re here:
PROGRES.IN.UA Розвиток Розвиток особистості Бабуся-культуристка - чемпіон в 75 років
Decrease font size  Default font size  Increase font size 
Бабуся-культуристка - чемпіон в 75 років
Рейтинг 4.8 из 5. Голосов: 15

Часи, коли пенсіонер зв'язувався нами із стариком, погано одягненим, самотнім, з трудом вирушаючою на пргулянку людиною, вже давно відійшли до історії. Сьогодні пенсіонер - це особа, яка не тільки дбає про стан свого духу, але також і про своє тіло. Прикладом цього може бути Ернестін Шеппард (Ernestine Shepherd).

Що в цій жінці такого надзвичайного? Погляньте на її знімок і ви відразу вгадаєте.

 

 

Щоправда дехто, дивлячись на той знімок, або на старих, що активно займаються спортом, стукають в чоло і крутять пальцем біля сткроні, але, як-то кажуть, життя занадто коротке, щоб цим перейматися.

 

Так, отже побачмо як живе і тренується Ернестін.

Коли можна почати займатися спортом професійно? Без проблем і з успіхами можна це зробити й після 50. Так саме зробила та мило виглядаюча на вищезгаданому знімку старша жінка із США. Ernestine Sheperd має 75 років і була визнана Книгою Рекордів Гіннеса найстарішою культуристкою на світі. Почала тренуватись вона на силових тренажерах, маючи 56 років. Сьогодні стартує в змаганнях, здобуває нагороди, і кожен день починає з 16-кілометрового кросу. Потім йде в тренажерний зал  в місцевому соборі. Є мамою і бабусею. Але потрібно визнати, що пані Sheperd виглядає краще ніж будь-яка жінка, що має половину тих років, що вона.

 

"Якщо існує щось таке, що запобігає старінню, то це фізичні вправи" - каже Ernestine. "Вік це тільки цифра" - додає.

Ернестін в свої 75 років, мешкає в Балтіморі (Baltimore) і є найстарішим бодібілдером в світі. Свою пригоду з культуризмом розпочала чотири роки тому, у віці 71років. Ця жінка має не тільки прекрасне тіло, якому позаздрити може навіть підліток, але також і неймовірну кондицію. Кондицію, яка є результатом безустанних тренувань і самодисципліни. Ернестін щоденно встає о 2.30, щоб здорово і активно привітати новий день. День, який розпочинає від бігу на дистанцію в 16 кілометрів.

Якщо чесно, то я не знаю чи будь-який підліток був би аж так дисциплінований, як бабуся Ернестін.

Захоплення нетипової американки вже давно були зауважені, 75-літня бабуся була вписана до Книги Рекордів Гінеса. Як підкреслює сама зацікавлена вік то тільки число, а дбати про свій стан здоров'я і кондицію потрібно в будь-якому віці. Дивлячись на той фотознімок можна зробити висновок, що найстаріша культуристка світу не лише здорова, але щонайважливіше є задоволеною зі свого життя, а це є найважливішим.

 

Comments:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Авторизація


МультиВход
 

info@progres.in.ua

PROGRES.IN.UA Розвиток Розвиток особистості Бабуся-культуристка - чемпіон в 75 років